14 лютого 2020 р. Профорієнтаційна робота, як завжди, пройшла на високому професійному рівні! Учні Середньої школи 15 (м. Дніпро) із задоволенням прослухали інформацію про наш Університет, освітні програми Інституту гуманітарних і соціальних наук. Вибір за абітурієнтами, а шановні колеги викладацьким складом готові до нових цікавих зустрічей зі школярами – майбутніми студентами Дніпровської політехніки! Велике дякуємо доценту кафедри публічного права Олексію Світличному за чудові та якісні світлини!
![](https://publiclawntu.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/2020_3-1024x554.jpg)
![](https://publiclawntu.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/2020-1024x682.jpg)
![](https://publiclawntu.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/2020_2-1024x682.jpg)